Klub czecho.pl

Nowa impreza - Music Sport Festiwal

Wyświetleń: {%ile_wyswietlen}

13 lutego 2008

Gazeta Czechowicka przeprowadziła wywiad z Jackiem Łaszczokiem "Stachursky'm". Gwiazda muzyki pop opowiada o swojej karierze, o pomyśle zorganizowania na miejskim stadionie wielkiego festiwalu z czołówką polskiej sceny rozrywkowej i o problemach czechowickiego sportu.
Nowa impreza - Music Sport Festiwal
fot. www.stachursky.pl / gucio


Gazeta: Najważniejszą imprezą od lat są Dni Czechowic-Dziedzic. Czy szykuje się jakaś inna niespodzianka?

Jacek Łaszczok: Czechowice-Dziedzice nie potrzebują rozgłosu i promocji, ale takiego swoistego mocnego wejścia w XXI wiek. Urząd Miejski planuje w czerwcu zorganizować kilkudniową imprezę o roboczej nazwie Music Sport Festival. Zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu wyrazili m.in. tacy wykonawcy, jak Bajm, Maryla Rodowicz, Kayah, Perfect, Feel, Doda. Wszystko to ma być firmowane i odpowiednio zaprezentowane przez jedną z ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Telewizja będzie transmitowała to, co się będzie działo na estradzie i arenach sportowych. Jak przystało na festiwal... zaplanowaliśmy także festiwalowy konkurs piosenki z atrakcyjnymi nagrodami dla najpopularniejszych piosenek w regionie. W zamyśle chcielibyśmy, aby było to wielkie święto sportu i muzyki. Chcemy, aby była to impreza cykliczna, robiona z coraz większym rozmachem, niekoniecznie angażująca duże środki finansowe. O szczegółach projektu nie chciałbym się wypowiadać, gdyż leży to po stronie Urzędu Miejskiego.

Gazeta: Takie gwiazdy mogą spowodować, że stadion miejski i jego okolice mogą się okazać za małe dla licznych fanów dobrej zabawy.

Jacek Łaszczok: Myślę, że organizatorzy, którzy mają doświadczenie w takich imprezach, poradzą sobie z tym problemem. Być może poprzez bilety, lepsze ustawienie sceny. Będzie to także przesłanka do modernizacji stadionu i jego rozbudowy. Marzy mi się, aby np. za pięć lat, podczas organizacji piątej edycji, na odnowionym obiekcie pojawiła się gwiazda światowego formatu. W tym roku będą tylko europejskiego, lecz kto to będzie – niech pozostanie w tajemnicy.

Więcej czytaj w Gazecie Czechowickiej.

Powrót

Nowi klubowicze

Kusiak70

Cieszyn
w klubie od: 2020.11.28

kate40

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2020.11.26

Babi00

Warszawa
w klubie od: 2020.11.22

salvis

Kraków
w klubie od: 2020.11.10

inwestorzy87

szczecin
w klubie od: 2020.10.30

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 658

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

radny

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 270

mariakania22

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 266