Klub czecho.pl

Film: Janowicki Turniej Siatkówki

Wyświetleń: {%ile_wyswietlen}

5 września 2007

W niedzielne popołudnie na terenach rekreacyjnych w Janowicach odbyły się finały I Janowickiego Turnieju Piłki Siatkowej. Tak jak i w poprzednim tygodniu pogoda spisała się na medal, nie zabrakło również kibiców i sympatyków siatkówki.
Film: Janowicki Turniej Siatkówki

Źródło: gminabestwina.info

Zawodnikom kibicowali między innymi radny Jerzy Borutka i sołtys Jan Stanclik. Do walki przystąpiły drużyny: „Walczące ogonki”, „Absolwenci i dziadek”, "Union Chocolate”, „22 KK”, „Witosa Team”. Nie pojawili się zawodnicy z „Pszczyny”.

W pierwszym meczu „Walczące ogonki” zmierzyły się z „Witosa Team” wygrywając tylko jednym małym punktem, a „Union Chocolate” wygrali z „22KK” 2:0. Następnie rozegrano mecze o wejście do finału. „Absolwenci i dziadek” wygrali z „Union Chcolate”2:1, a „Walczące ogonki” weszły do finału bez meczu półfinałowego ze względu na nieobecność „Pszczyny”

Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna „Union Chocolate”, a o ostateczne zwycięstwo w turnieju walczyli „Absolwenci i dziadek” oraz „Walczące ogonki”. Ustalono, że mecz będzie grany do 3 wygranych setów, a punkty będą liczone do 25. Po zaciętej, pasjonującej i wyrównanej walce wygrała drużyna „Walczących ogonków” z Hałcnowa 3:1 (25:13, 23:25, 25:22, 27:25).

Po części sportowej przyszedł czas na wręczanie nagród. Organizatorzy turnieju Jerzy Zużałek oraz Andrzej Wojtyła wręczyli dyplomy, nagrody oraz statuetkę za zwycięstwo.

Warto podkreślić, iż nagrody ufundowali: Przewodniczący Rady Gminy Bestwina, twórca portalu www.gminabestwina.info Jerzy Zużałek, radny i twórca portalu www.janowice .glt.pl Andrzej Wojtyła, radni: Jerzy Borutka, Stanisław Nycz, wójt gminy Stefan Wodniak oraz firmy: Kontakt Simon, Bud-Tor, a także Nadwiślańska Agencja Turystyczna. Spośród wszystkich zawodników rozlosowany jeszcze dodatkowo nagrody pocieszenia.

Serdecznie dziękujemy także właścicielowi lokalu „Pod kogutkiem”, który udostępnił energię elektryczną, dzięki której było możliwe nagłośnienie oraz oprawa muzyczna imprezy. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejny Janowicki Turniej Piłki Siatkowej w przyszłym roku.

gminabestwina.info
  • Więcej materiałów filmowych znajdziesz w serwisie czechowice.tv

Powrót

Nowi klubowicze

Bonaa

Dankowice
w klubie od: 2021.06.17

Bonaamide

Dankowice
w klubie od: 2021.06.17

aneta215

Dankowice
w klubie od: 2021.05.24

Jama

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2021.05.07

Petryfikator

Kaniów
w klubie od: 2021.05.01

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 667

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 314

radny

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 270