Klub czecho.pl

MRKS znów zwycięski, reszta kiepsko

Wyświetleń: {%ile_wyswietlen}

3 września 2007

Nie do zatrzymania w tym sezonie jest czechowicki MRKS. Po raz kolejny piłkarze z naszego miasta wysoko pokonali na boisku swoich rywali. Tym razem aż pięciokrotnie piłkę z siatki musiał wyjmować bramkarz LKS Radziechowy.
MRKS pokonał w niedzielę w wyjazdowym meczu LKS Radziechowy 5:3. Tylko do przerwy mecz można było uznać za wyrównany. Przed zejściem futbolistów do szatni kibice obejrzeli trzy bramki, a wynik 1:2 na korzyść MRKS (bramki Śmigielskiego i Stawowczyka) nie zapowiadał gradu bramek po powrocie na murawę.

W drugiej odsłonie czechowiczanie ruszyli do przodu i na efekty nie trzeba było długo czekać. Gole Toborka, Kocierza i ponownie Toborka sprawiły, że już w 67 minucie meczu spotkanie zdało się być przesądzone. Podobnie myśleli piłkarze, którzy będąc już myślami chyba gdzie indziej, dali sobie wbić dwie bramki.

Pierwszy punkt zdobył LKS Bestwina, który zremisował 1:1 z Kuźnią Ustroń. Sokół Zabrzeg nie dal rady piłkarzom Rekordu Bielsko-Biała i przegrał na własnym boisku 1:3.

MRKS dzięki zwycięstwu pozostał liderem, przewodząc stawce z kompletem 15 punktów. W następnej kolejce MRKS zagra z Podhalanką Milówka.