Klub czecho.pl

BEST Centrum Języków Obcych

Wyświetleń: {%ile_wyswietlen}

1 września 2007

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że z dniem 1 sierpnia 2007 roku BEST Centrum Języków Obcych rozpoczęło zapisy na nowy rok szkolny 2007/2008.
ZAPISY JUŻ TERAZ !!!

W nowym roku szkolnym możemy zaproponować Państwu liczne kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania, przy czym językiem wiodącym będzie jak dotychczas język angielski.

Ponadto oferujemy Państwu zajęcia z języka niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, a także francuskiego, rosyjskiego i czeskiego i japońskiego.

Szczególnie zapraszamy do nauki dzieci i młodzież, a także maturzystów, którym oferujemy kursy przygotowujące zarówno do matury na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Dla dorosłych oprócz kursów standardowych (2x w tygodniu poniedziałki-środy lub wtorki-czwartki oraz 1x w tygodniu w piątki lub soboty) oferujemy także kursy konwersacyjne. Proponujemy również grupy egzaminacyjne z angielskiego i niemieckiego. Dla osób, które poznały już podstawy proponujemy kursy średniozaawansowane z włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego.

W naszej centrali w Tychach możecie Państwo dodatkowo uczyć się arabskiego, chorwackiego, szwedzkiego, portugalskiego, japońskiego, chińskiego, greckiego, perskiego, holenderskiego, norweskiego, tureckiego, węgierskiego, ukraińskiego, słowackiego oraz polskiego dla obcokrajowców.


JĘZYK SPECJALISTYCZNY - WYJĄTKOWA OFERTA !!!

Tylko u nas będąc lekarzem, pielęgniarką, biznesmenem, managerem, inżynierem, prawnikiem, informatykiem, pracownikiem branży turystycznej, gastronomicznej lub innej możecie Państwo wykupić dodatkowy pakiet zajęć z języka specjalistycznego do wyboru z wybranego języka obcego będącego w naszej ofercie edukacyjnej. Zapytaj o pakiet EXTRA.


EGZAMINY MIĘDZYNARODOWE W CENIE KURSU!!!

Oferujemy Państwu niezwykłą możliwość, zapisując się w naszej szkole na kurs przygotowujący do egzaminu międzynarodowego, możecie Państwo go opłacić w dogodnych ratach bez dodatkowych odsetek. Zapytaj o pakiet BEST.

DARMOWE KURSY - POZNAJ NASZE METODY !!!

W tym roku możecie Państwo skorzystać z niezwykłej propozycji. Chcąc umożliwić przyszłym klientom poznanie oferty edukacyjnej szkoły zapraszamy do skorzystania z DARMOWYCH KURSÓW wrześniowych. Kursy te dadzą Państwu szansę poznania naszych metod nauczania, lektorów. Wśród darmowych kursów mamy kursy standardowe dla dorosłych, młodzieży, kursy dla dzieci oraz kursy maturalne (ilość miejsc ograniczona).

Kiedy spróbujecie już Państwo nauki w naszej szkole na darmowych kursach i zechcecie z nami pozostać proponujemy szeroki wybór kursów całorocznych, o których można więcej poczytać na naszej stronie www.bestcjo.pl lub www.bestcentrum

W CENIE KURSU MNÓSTWO KORZYŚCI

Dodatkowo proszę pamiętać, że w cenie kursu otrzymają Państwo także:

- podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego
- gramatykę wydawnictwa Langenscheidt z wybranego języka lub renomowaną
- gramatykę Murphy?ego wydawnictwa Cambridge (pakiet STANDARD PLUS)
- konwersacje i warsztaty językowe
- egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, FCE, CAE i ZD)
- egzaminy międzynarodowe (pakiet BEST)
- dodatkowe zajęcia indywidualne z języka specjalistycznego lub języka ogólnego (pakiet EXTRA)
dostęp do biblioteki i medioteki językowej
- konsultacje z lektorem
- imprezy kulturalne
- bilet do "Novego Kina" w Tychach (dla osób płacących całość kursu lub podpisujących umowę ratalną)
- Rabaty na Złotą Kartę BEST - czyli rabaty na usługi i towary w innych firmach (np. w kinie, w gastronomii, na zakup książek, art. biurowych, usługi foto, fitness, fryzjera, przewozy autokarowe do Anglii, Holandii, Belgii i Niemiec oraz super rabaty na - kursy prawa jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców "3" w Pszczynie w tym 1 godzina jazdy gratis)


NEGOCJOWANIE RAT - JEDYNA TAKA MOŻLIWOŚĆ

Tylko w BEST CJO mają Państwo możliwość negocjowania ilości i terminów rat opłaty za kurs. O bliższe szczegóły należy zapytać konsultanta do spraw obsługi klienta

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby na ZAPISY i do skorzystania z sierpniowych promocji, bowiem czym wcześniej się zapiszesz tym taniej.


Adres naszej szkoły językowej:
"BEST" Centrum Języków Obcych
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15 (I piętro)
Tel. (0-32) 215-21-88
Infolinia: 0801 011 036
www.bestcjo.pl oraz www.bestcentrum.pl
E-mail: czechowice@bestcentrum.pl

Powrót

Nowi klubowicze

Dimas

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2021.07.13

Arass

Europa
w klubie od: 2021.07.08

SCD

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2021.07.03

Bonaa

Dankowice
w klubie od: 2021.06.17

Bonaamide

Dankowice
w klubie od: 2021.06.17

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 667

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 319

radny

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 270