Klub czecho.pl

Trzy punkty w meczu na szczycie zostają w Bronowie!!!

Wyświetleń: {%ile_wyswietlen}

29 września 2020, 9:29

Zwycięska passa trwa. Rotuz znów zwycięski, tym razem w meczu z trudnym rywalem jakim jest drużyna z Wilamowic. Co ważne, obie ekipy grały dobre zawody, mecz był bardzo wyrównany, jednak skuteczność i koncentracja była w tym spotkaniu po stronie gospodarzy.
Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Trzy punkty w meczu na szczycie zostają w Bronowie!!!


Mecz od początku był wyrównany, obie ekipy dobrze prezentowały się w ofensywie i wydawało się, że kwestią czasu będzie gol dla którejś z drużyn. Tak też się stało w 9. minucie, kiedy niefrasobliwe wybicie piłki wpadło pod nogi zawodnika przyjezdnych, a następnie piłka zatrzepotała w bramce zaskoczonego Krysty. Przebywający w tym momencie na ławce rezerwowych Kopeć przytomnie stwierdził, że koniecznie trzeba szybko zdobyć bramkę wyrównującą. Jak powiedział, tak zrobił słyszący go chyba telepatycznie Miszczak, który po zaledwie 3 minutach dopadł do bezpańskiej piłki i soczystym strzałem zdobył gola wyrównującego. Dalsza część pierwszej połowy była niesamowicie wyrównana, obie ekipy były bardzo skoncentrowane, popełniały mało błędów, tym samym stwarzały niewiele sytuacji bramkowych. Ewidentnie zapowiadało się na to, że drużyna, która strzeli pierwsza gola będzie bardzo bliska zwycięstwa w tym meczu.

Tak też się stało za sprawą Ferugi, który zgubił obrońców i oddał płaski strzał lewą nogą w długi róg bramki Wilamowiczanki. Po niespełna 20 minutach Rotuz zdobył kolejnego gola za sprawą Miszczaka. Świetnym krosowym podaniem popisał się Sosna, adresatem podania w polu karnym był Cyroń, piłkę świetnie przyjął i zgrał do dobrze ustawionego "Miszcza". Wynik 3-1 zdecydowanie podciął skrzydła gości, którzy stracili cały zapał do konstruowania akcji ofensywnych, skupiając się na grze defensywnej i taktyką "na lagę do przodu". Wynik nie uległ już do końca meczu zmianie, a po ostatnim gwizdku znów ze zwycięstwa mogli się cieszyć gracze Rotuza.

UKS Rotuz Bronów vs LKS Wilamowiczanka Wilamowice 3:1
9? Adamus
12? Miszczak
50? Feruga
67? Miszczak

Rotuz Bronów:
Krysta, Sosna, Gomółka, Bieńko (55? Papkoj), Szczelina P., Świerkot, Cyroń, Wronka (82? Kopeć), Mencnarowski (77? Gaszczyk), Feruga (90? Dyczek), Miszczak

Wilamowiczanka Wilamowice:
Masny, Szymański, Socha, Śliwa, Rusin (55? Kuźnik), Koczur, Buczek, Adamus, Foks, Marek, Natanek

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów

Powrót

Nowi klubowicze

basmix

cz
w klubie od: 2020.10.06

podlewskawbd

Zgorzelec
w klubie od: 2020.10.05

Chudley

Ligota
w klubie od: 2020.09.17

Trewor1974

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2020.09.15

Hobbysta

Czechowice - Dziedzi
w klubie od: 2020.09.13

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 651

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

radny

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 270

mariakania22

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 266