Klub czecho.pl

Rodzice dzieci utworzyli zbiórkę na Przedszkole Publiczne w Zabrzegu

Wyświetleń: {%ile_wyswietlen}

20 września 2020, 10:30

Z inicjatywą wsparcia Przedszkola Publicznego w Zabrzegu wyszli rodzice dzieci, które uczęszczają do tej placówki. Mieszkańcy Zabrzega chcą zebrać w sumie 6 000 złotych.
przedszkole, żłobek
Rodzice dzieci utworzyli zbiórkę na przedszkole publiczne w Zabrzegu · fot. bielsko.info


- Założyliśmy tę zbiórkę ,nieco odmiennie tematycznie, aniżeli powstaje prawie 80 % próśb o wsparcie na tym portalu. Nie mniej - spróbujemy. Jak wszyscy wiemy, powszechnie panującą epidemia, dość mocno pokrzyżowała plany, zarówno zarobkowe jak i inwestycyjne, wielu przedsiębiorcom, firmom czy innym placówkom - mówią rodzice dzieci, którzy założyli zbiórkę.

- Do tej pory Przedszkole w Zabrzegu, poprzez realizację swoich nieocenionych pomyslów - typu organizacja balu, różnego rodzaju imprez itd, w których brali udział nie tylko Rodzice, uczęszczających tam dzieci, ale również okoliczni mieszkańcy (kompletnie nie związani z tą instytucją), samo potrafiło zdobyć pieniądze na dodatkowe modernizacje i udoskonalenie placówki. Ten rok jest inny, obostrzenia i restrykcje uniemożliwiają całkowicie zaplanowanie i realizację podobnych pomysłów, aby móc zdobyć dodatkowe fundusze - czytamy na portalu zrzutka.pl.

- Potrzeby dzieci jednak nie maleją. Placówka, chcąc zachować standardy, w dalszym ciągu pragnie inwestować - pojawia się pytanie, czym? Z pomocą przychodzimy my - Rodzice i serdecznie prosimy o drobne wsparcie finansowe - tzw. "szlachetną złotówkę". W imię czego? Aby buzie dzieciaków były ciągle uśmiechnięte - podkreślają mieszkańcy Zabrzega.

- Nam Rodzicom, bardzo zależy,aby nasze maluchy mogły się nie tylko bawić, ale również dzięki zakupionym pomocom dydaktycznym, prawidłowo rozwijać na każdej płaszczyźnie i poznawać nowe rzeczy. Rodzice przysłowiowo stają na głowie, aby wspomóc finansowo, nie mniej rzeczy zakupione z atestami są o stokroć droższe od zwykłych, które można ot tak znaleźć w sieci. Jaki plan? Przede wszystkim rozbudowa placu zabaw, wymiana sprzętu na taki, który dłużej posłuży i dodatkowo przy panujących restrykcjach, będzie się mogło bawić jednocześnie więcej dzieci. Wiadomo, w obliczu ludzi chorych czekających na wsparcie, nie mamy szans. Liczymy jednak,że uda nam się zebrać choć część kwoty od ludzi o wielkim serduchu. Pamiętajmy o mądrych słowach Janusza Korczaka "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - podsumowują organizatorzy zbiórki.

Zbiórka dostępna jest tutaj.

mp / czecho.pl

Powrót

Nowi klubowicze

basmix

cz
w klubie od: 2020.10.06

podlewskawbd

Zgorzelec
w klubie od: 2020.10.05

Chudley

Ligota
w klubie od: 2020.09.17

Trewor1974

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2020.09.15

Hobbysta

Czechowice - Dziedzi
w klubie od: 2020.09.13

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 651

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

radny

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 270

mariakania22

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 266