Klub czecho.pl

Spotkanie czechowickiego Fotoklubu

Wyświetleń: {%ile_wyswietlen}

31 maja 2007

Spotkanie czechowickiego Fotoklubu
Na spotkanie przyszło wiele osób zainteresowanych fotografią.
fot.www.landskapisci.com


Pierwsze koty za płoty. Na środowym spotkaniu pojawiło się ponad 30 osób z różnym doświadczeniem fotograficznym i różnych wiekowo, co nie przeszkodziło by spotkanie zaliczyć do ciekawych. Kliku klubowiczów - bo tak można już mówić - zaprezentowało swoje dotychczasowe dokonania fotograficzne, wyświetlane były także tegoroczne diaporamy nagrodzone na szczecińskim konkursie oraz inne multimedialne prezentacje zdjęć.

Na spotkaniu padła propozycja uruchomienia strony internetowej fotoklubu i już są chętni do jej wykonania i prowadenia. Będzie to ważne wzmocnienie medialne - a jak ważne to nie trzeba tłumaczyć. Istotne jest także to, że działalności fotoklubu patronować będzie burmistrz Czechowic-Dziedzic, Pan Jacek Puchała oraz stowarzyszenie KULTURA, co przyniesie bez wątpienia w najbliższej przyszłości wymierne korzyści, tak członkom klubu jak i Miastu...

O zapoznawczym plenerze...

Aby bardziej skonsolidować ekipę, ustalono wstępnie pierwszy dwudniowy wyjazd plenerowy na 16 i 17 czerwca (sobota-niedziela) w rejon podtatrza, gorców, pienin. Do środy (6 czerwca) można zgłaszać chęć udziału w plenerze. Wystarczy wysłać zgłoszenie na nasz adres mailowy lub zadzwonić. Uczestniczyć w plenerze może każdy - również Ci, którzy nie brali udziału w dotychczasowych spotkaniach Fotoklubu. Koszt noclegu około 30-40zł plus koszt dojazdu. Wszelkie szczegóły dotyczące miejsca noclegu i możliwości przejazdu pojawią się po terminie zgłoszenia czyli pod koniec przyszłego tygodnia.

Spotkanie uczestników pleneru, na którym przekazane będa wszelkie szczegóły i ustalenia odbędzie się 8 czerwca o 18.00 w siedzibie Fotoklubu (która mieści się przy ulicy Traugutta 1 w Czechowicach-Dziedzicach, budynek spółdzielni mieszkaniowej, a wejście jak do biblioteki: piętro pierwsze - koniec korytarza, ostatnie drzwi po lewej stronie).

Zapraszamy do udziału! Czas poznać się bliżej!

POBIERZ ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W PLENERZE - TUTAJ

www.landskapisci.com

Powrót

Nowi klubowicze

sylwiha112

Bielsko-Biała
w klubie od: 2021.04.17

Mariusz7777

czechowice dziedzice
w klubie od: 2021.03.29

wikimiki

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2021.03.16

Monka28

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2021.03.15

ksenia

Bestwina
w klubie od: 2021.03.11

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 664

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 277

radny

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 270