Klub czecho.pl

Laury Dębowe dla najlepszych firm

Wyświetleń: {%ile_wyswietlen}

25 kwietnia 2007

24 kwietnia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego uroczyście ogłoszono wyniki konkursu "Przedsiębiorca Roku 2006". To już IV edycja tego konkursu, którego pomysłodawcą i organizatorem oraz fundatorem nagród - statuetek „Lauru Dębowego” jest starosta bielski.

Wzorem lat poprzednich w konkursowe szranki stanęły firmy z terenu powiatu bielskiego w trzech kategoriach: małe, średnie i duże przedsiębiorstwo. Kapituła nagrody pod kierownictwem przewodniczącego Rady Powiatu Romana Migdała miała bardzo trudne zadanie do wykonania, bowiem wszystkie firmy nominowane do konkursu osiągnęły w roku ubiegłym wysokie wskaźniki sprzedaży i zysku netto, stosowały nowoczesne inwestycje i technologie, charakteryzowały się wzrostem zatrudnienia i stosowaniem innowacyjnych systemów zarządzania oraz podejmowały działania proekologiczne, przeciwdziałały bezrobociu i sponsorowały przedsięwzięcia kulturalne i sportowe, stając się wzorem dla innych.

- Statuetka „Lauru Dębowego” jest symbolem sukcesu konkretnej firmy, jej kierownictwa i pracowników, a także wyrazem uhonorowania przez władze samorządowe powiatu bielskiego pracy tej firmy i podejmowanych przez nią inwestycji czy działalności sponsoringowej – powiedział starosta bielski Andrzej Płonka.

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że zwycięzcą „Lauru dębowego” w kategorii mały przedsiębiorca została firma Toorank Polska z Jasienicy (pozostałe nominacje: Kolnet z Czechowic – Dziedzic, Piekarnia Tadeusz Brzuchański z Kobiernic), w kategorii średnie przedsiębiorstwo Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek z Buczkowic (pozostałe nominacje: Lontex z Czechowic – Dziedzic, Polmotors z Mazańcowic), a w kategorii duże przedsiębiorstwo Zakład Płytek i Wyrobów Sanitarnych Jacek i Edward Pilch z Jasienicy (pozostała nominacja: Lotos Czechowice S.A.).

Powiat

Powrót

Nowi klubowicze

basmix

cz
w klubie od: 2020.10.06

podlewskawbd

Zgorzelec
w klubie od: 2020.10.05

Chudley

Ligota
w klubie od: 2020.09.17

Trewor1974

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2020.09.15

Hobbysta

Czechowice - Dziedzi
w klubie od: 2020.09.13

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 651

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

radny

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 270

mariakania22

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 266