• 15 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1446

Osiem medali LUKS Zabrzeg

Osiem medali zdobyli lekkoatleci LUKS Zabrzeg w Mistrzostwach Śląska Młodzików, rozegranych w sobotę 14 czerwca w Częstochowie.

Tytuły mistrzów Sląska zdobyli:Bartosz Jarczok w biegu na 2000m oraz Arkadiusz Kupczewski w chodzie sportowym na 3000m. Srebrne medale stały się łupem Patrycji Mędroń w chodzie sportowym na 3000m oraz oszczepniczki Marty Stryczek i oszczepnika Błażeja Niesytki.

Na trzecich miejscach uplasowali się: Justyna Gąsiorek w biegu na 300m przez płotki, chodziarka Daria Marzec na dystansie 3000m oraz sztafeta chłopców 4x100m.

Pecha miał sprinter Rafał Pająk, który w biegu eliminacyjnym na 100m popełnił falstart i nie wystąpił w finale, gdzie miał szanse na złoty medal