• 10 września 2013
  • wyświetleń: 1747

Brąz w zawodach nordic walking

W sobotę 7 września w Krynicy Zdroju odbyły się II Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking w kategorii M19. Marcin Hałas reprezentant Czechowickiego MOSIR-u zajął 3 miejsce.

II Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking w miejscowości Krynica Zdrój rozpoczęły się o godzinie 8:00. Zawodnicy mieli do pokonania 4 km pętlę prowadzącą z Deptaka Krynickiego (565 m n.p.m.) ostrym podejściem wzdłuż kolejki na Górę Parkową ( 741 m n.p.m.), a następnie w dół szutrowymi alejkami spacerowymi z powrotem na Deptak.

Podczas Mistrzostw Marcin Hałas wywalczył 3 miejsce. Przypominamy, że 31 sierpnia w Złotoryi mieszkaniec Czechowic-Dziedzic zajął 2 miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Nordic Walking. Marcin Hałas startował wtedy w kategorii M18 na dystansie 10 kilometrów.