Rozrywka

  • 5 lipca 2012
  • 13 lipca 2012
  • wyświetleń: 13271

Nowa płyta Białego do pobrania

Biały po występie w finale telewizyjnego programu "Must Be The Music" pracuje nad nową płytą zatytułowaną "Refleksje". Niebawem usłyszymy także nowy singiel rapera z Czechowic-Dziedzic.

Sebastian Białek, Biały, raper
Biały - raper z Czechowic-Dziedzic · fot. Jakub Mizera


Sebastian Białek, Biały, raper, refleksje
Okładka płyty "Refleksje"


Raper Biały, finalista programu Must be the Music udostępnił za darmo do pobrania na swoim facebooku facebook.com/bialyoficjalnie płytę "Refleksje" LP, która jest jednocześnie podsumowaniem i zakończeniem kolejnego rozdziału w jego życiu i początkiem nowego, jak sam mówi "pełnego pracy, nadziei i uporu w codziennej walce o lepsze jutro."

Na facebooku Białego czytamy również o jego planach na przyszłość, nowej płycie, spełnieniu i samorealizacji - "Ja jestem sobą, idę pod prąd, własną drogą, dobrze mi znaną, to świat nieustannie ulega zmianom. Zmieniły się okoliczności i warunki, które pozwolą mi na realizacje planów, związanych z nową płytą, pozwolą na samorealizacje i robienie tego, co potrafię najlepiej".

Sebastian "Biały" Białek. Jak dotąd wydał w podziemiu trzy płyty "Suma-Sumarum", "Exclusive" oraz "Refleksje" LP. Pomimo młodego wieku, ma już całkiem bogaty dorobek sceniczny, występował na wielu koncertach, między innymi Debiuty From Poland w 2011 (II miejsce), Must be the Music (finał - III miejsce) Sport Music Festiwal, 7 Fest Plener, Hip Hop Meeting, itd. Zagrał również u boku znanych tj. O.S.T.R, Fokus, Sobota, Żurom, itd.

Prawdziwą popularność przyniósł mu udział w trzeciej edycji programu talent show "Must Be The Music" w telewizji Polsat. Jego utwory "Walczę do końca" dedykowany synowi Wojtusiowi oraz ojcom walczącym o prawa rodzicielskie, "Nie płacz" oraz "Mamo" podbiły serca Polaków, dając mu przepustkę do finału. Biały łamie konwenanse, jego droga to "spacer po linie", balansuje pomiędzy podwórkiem, a show biznesem. Jego przekaz jest czysty, a muzyka szczera i pełna prawdy, zdaniem fanów "Biały jest inny... niesie światło!"

adv / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.