Wiadomości

  • 9 czerwca 2012
  • wyświetleń: 4151

Maraton Fitness w Czechowicach

Artykuł sponsorowany:

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów zaprasza do swojej siedziby przy ulicy Tetmajera 14a do udziału w Maratonie Fitness pod hasłem "W poszukiwaniu wakacyjnej formy". Początek w środę 13 czerwca, o godzinie 17.00.

TKKG
Maraton Fitness w Czechowicach-Dziedzicach


TKKG


Zaprezentowane zostaną wszystkie formy ruchu, które w ostatnim okresie zdobyły u Państwa największe uznanie i zyskały sobie mnóstwo zwolenników.

17.00 Zajęcia dla mam i dzieci

Jako pierwsze odbędą się zajęcia "Radosny ruch przy muzyce" dla mam i ich pociech. To zajęcia, w których mamy mogą ćwiczyć w formie zabawy wraz ze swymi dziećmi.

18.00 - 20.00 Zumba

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Proste kroki taneczne,świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stworzą atmosferę świetnej imprezy i totalnie porwą Was do zabawy.

20.00 Pilates w blasku świec

Pilates to ćwiczenia wykonywane przy wolnej, spokojnej muzyce. Wprowadzają nas w nastrój relaksu, odprężenia oraz poprawiają wygląd.

Zapraszamy do Telewizyjnego Klubu Kwadransowych Grubasów

Dodatkowe informacje pod numerem tel. 604-248-845.

Jednocześnie informujemy, że już od 18 czerwca obowiązuje w naszym Klubie wakacyjny harmonogram zajęć. Wszystkie informacje dotyczące zmian znajdziecie na stronie www.fitness-kkg.pl.

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 145, Tetmajera 14a

tel. 032 2152283
kom. 0604248845

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj