Wiadomości

  • 19 maja 2012
  • 23 czerwca 2012
  • wyświetleń: 19953

Czechowiczanin na Euro 2012

Podczas Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie na stadiony wyjdzie ponad 220 dzieci z całego kraju! Wśród nich znalazł się 9-letni czechowiczanin Igor Sztorc. Wszystko dzięki akcji "Dziecięca Eskorta McDonald's", której ambasadorem jest kapitan polskiej reprezentacji Jakub Błaszczykowski.

Euro, Igor Sztorc, Dziecięca Eskorta McDonalds
Igor Sztorc z Czechowic-Dziedzic


Podczas tegorocznej edycji programu "Dziecięca Eskorta McDonald's" piłkarzy na boiska wyprowadzi w sumie ponad 220 dzieci z całej Polski.

Kolejna grupa młodych fanów futbolu towarzyszyła piłkarzom 12 czerwca we Wrocławiu podczas meczu Grecja - Czechy. Jednym z nich był Igor Sztorc z Czechowic-Dziedzic.

Igor nie kryje, że możliwość wzięcia udziału w UEFA EURO 2012 to dla niego najcudowniejsza przygoda w życiu. Od wielu lat interesuje się piłką nożną, prawie codziennie, zaraz po szkole, biegnie na boisko trenować, a w przyszłości chciałby uczyć się w gimnazjum sportowym.

- Odkąd pamiętam, zawsze podczas mistrzostw w piłce nożnej patrzyłem na dzieci wyprowadzające piłkarzy i marzyłem, aby być jednym z nich. Aby znaleźć się w Dziecięcej Eskorcie McDonald's. To było jedno z takich moich małych marzeń. Teraz już mogę powiedzieć, że udało się mi się je zrealizować! Niesamowite przeżycie - tylu ludzi, te okrzyki, śpiewy... Serce biło mi jak szalone, gdy szedłem ramię w ramię z jednym z najlepszych greckich zawodników - opowiada dziesięcioletni fan futbolu.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.