• 24 marca 2012
  • wyświetleń: 1490

Czechowiczanie biegali w Chełmku

W piątek 23 marca 10-osobowa grupa czechowickich biegaczy wzięła udział w biegach ulicznych w Chełmku. W biegu gimnazjalistek na dystansie 1000m zdecydowane zwycięstwo odniosła Paulina Kozioł, a brązowy medal zdobyła Karolina Glupczyk.

Razem z gimnazjalistkami wystartowały nasze dziewczyny ze szkół podstawowych - Justyna Ostynska zajęła czwarte miejsce, Julia Marek była piąta, a Oliwia Greda siódma.

W kategorii open kobiet na dystansie 2000m równych nie miała sobie Kamila Przemyk demonstrując wyborną formę. Wśród gimnazjalistów na 2000m trzecie miejsce zajął Szymon Rokitka, po raz pierwszy występując w naszym klubie. Piąte miejsce zajął Mateusz Banach, a siódme Filip Grygierczyk.

W kategorii open mężczyzn na dystansie 2000m gościnnie wystąpił sprinter Marcin Londzin. Nie daj żadnych szans rywalom, wykazał świetne przygotowanie do sezonu pod względem wytrzymałościowym.

Wszystkich chętnych chcących trenować biegi, skoki, rzuty oraz chód sportowy zapraszamy na stadion MOSiRu w poniedziałki, wtorki, czwartki w godz. 16-18 oraz w soboty od godz. 10.00 do 12.00.